face

adressвул. Зоологічна, 4А, фіс 139, м. Київ, 04119, Україна

Представники ВАФ налагоджують відносини з німецькими колегами

Члени Громадської спілки "Всеукраїнський аграрний форум" до якої входять провідні аграрні асоціації, провели ряд зустрічей з представниками німецької влади та прийняли участь у прийомі в посольстві Німеччини.

На даних заходах Директор ГС "Всеукраїнський аграрний форум" Марія Дідух та представник Правління організації, Генеральний директор Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Тарас Висоцький провели нараду з Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р Ернст Райхель і парламентськии статс-секретарем Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини Міхаель Штюбген. Також від німецької сторони присутні були керівник проекту «Німецько-український аграрний діалог» при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій (IER) Фолькер Зассе та співробітники Німецького аграрного центру.

Під час зустрічей обговорювалися важливі питання аграрного сектору України, політичні виклики, які є на часі, а також, співпраця України та Німеччини в аграрній сфері, в сфері торгівлі, інвестиції, освіта та ряд інших питань важливих для подальшої роботи обох країн. 

«Німецько-українська співпраця в аграрній сфері дуже тісна. Сьогодні відбулося вже 15-те засідання українсько-німецького сільськогосподарського комітету. Зрозуміло кожному, що для України розвиток сільського господарства є дуже важливим. Не секрет, що воно стало для вашої держави однією із найважливіших експортних галузей» - зазначив Посол Ернст Райхель. 

Про нас

onas

ГС «Всеукраїнський аграрний форум» створено в жовтні 2017 року за рішенням 5 організацій-засновників: ГС "Аграрний союз України", ГС "Всеукраїнська аграрна рада", Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад, ВГО "Українська аграрна конфедерація" та Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

Мета:

  • Захист інтересів організацій-членів і партнерів;
  • Координація позицій профільних організацій (навчитись домовлятись між собою);
  • Формування та представлення спільної позиції на всіх рівнях;
  • Конструктивний діалог з міжнародними аграрними об’єднаннями.
Детальніше >>