face

adressвул. Зоологічна, 4А, фіс 139, м. Київ, 04119, Україна

ВАФ засуджує рейдерські дії щодо ФГ "Строгого О.Ф."

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» від імені своїх членів - Аграрного союзу України, Всеукраїнської аграрної ради, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Союзу птахівників України, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу звернулась до Міністра Юстиції України Петренка П.Д. через рейдерське захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.». 

Нотаріусом на підставі підробних документів про перехід права власності на корпоративні права про те, що нібито справжній власник передав частку на іншу особу, було внесено запис до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Керуючись внесеними даними у суботу, 8 вересня  близько 30 осіб у камуфляжі заїхали на територію елеватора, що належить ФГ «Строгого О.Ф.» у Зміївському районі. Чоловіки заблокували ворота та почали навантажувати свої автомобілі соняшником з елеватора та намагалися вивезти його. 

"Ми, як громадська спілка, до складу якої входять найбільші аграрні асоціації, глибоко стурбовані безперервними спробами та успішними рейдерськими захопленнями корпоративних прав, прав користування земельними ділянками та майна (врожаю) сільгосптоваровиробників. Випадок ФГ "Строгого О.Ф." є одним з кричущих прикладів даної згубної практики у її найгірших проявах. Враховуючи викладене, просимо Вас, як Міністра юстиції України, вжити заходів для забезпечення оперативного, неупередженого і справедливого розгляду скарги власника ФГ «Строгого О.Ф.». На наше глибоке переконання, це дозволить встановити справедливість, повернути корпоративні права на ФГ "Строгого О.Ф." законним власникам і не допустити розкрадання врожаю, який їм належить." - зазначається у зверненні.

Про нас

onas

ГС «Всеукраїнський аграрний форум» створено в жовтні 2017 року за рішенням 5 організацій-засновників: ГС "Аграрний союз України", ГС "Всеукраїнська аграрна рада", Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад, ВГО "Українська аграрна конфедерація" та Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

Мета:

  • Захист інтересів організацій-членів і партнерів;
  • Координація позицій профільних організацій (навчитись домовлятись між собою);
  • Формування та представлення спільної позиції на всіх рівнях;
  • Конструктивний діалог з міжнародними аграрними об’єднаннями.
Детальніше >>