face

adressвул. Зоологічна, 4А, фіс 139, м. Київ, 04119, Україна

Аграрні асоціація виступили з підтримкою законопроекту про кооперацію

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» від імені своїх членів Аграрного союзу України, Всеукраїнської Аграрної Ради, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Союзу птахівників України, Української аграрної конфедерації та Українського клубу аграрного бізнесу підтримує рішення Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин щодо проекту Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію» (реєстр. № 6527-д) та просить ініціювати включення вказаного законопроекту до порядку денного найближчого засідання Верховної Ради України.

Проект Закону розроблено з метою системного та комплексного регулювання усіх правовідносин щодо утворення, діяльності та припинення сільськогосподарських кооперативів.

«Важливість якнайшвидшого розгляду та прийняття вказаного законопроекту обумовлюється його євроінтеграційною спрямованістю - статтями 403 та 404 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою сприяння розвитку сільського господарства та сільських територій, зокрема шляхом поступового зближення політик та законодавства.» - зазначено у звернені.

Також у звернені ВАФ зазначено, що підготовка вказаного законопроекту здійснювалася з урахуванням найкращих світових практик та досвіду за участю низки провідних європейських та канадських експертів за підтримки ФАО та ЄБРР, Уряду Канади а його прийняття дозволить адаптувати українське законодавство до законодавства країн-членів Європейського Союзу, Канади та США, які є світовими лідерами за рівнем розвитку сільськогосподарської кооперації, у чому існує нагальна потреба.

 

Безымянный

Про нас

onas

ГС «Всеукраїнський аграрний форум» створено в жовтні 2017 року за рішенням 5 організацій-засновників: ГС "Аграрний союз України", ГС "Всеукраїнська аграрна рада", Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад, ВГО "Українська аграрна конфедерація" та Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

Мета:

  • Захист інтересів організацій-членів і партнерів;
  • Координація позицій профільних організацій (навчитись домовлятись між собою);
  • Формування та представлення спільної позиції на всіх рівнях;
  • Конструктивний діалог з міжнародними аграрними об’єднаннями.
Детальніше >>